دولت باید نظارت و کنترل را در خصوص گرانی ها و عدم ثبات بازار شدت بخشد

حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته در دماوند با اشاره به ۲۵ ذی القعده روز دحوالارض اظهار داشت: ماه ذی القعده ماه توبه و استغفار و مناجات با خداست و با استغفار بلا و گرفتاری ها را از خود دور کنیم.

وی با اشاره به سالروز تهاجم مسجد گوهرشاد و روز عفاف و حجاب بیان کرد: عفاف و حجاب حاصل حیا و غیرت است، دشمن سعی دارد از راه ترویج بد پوششی و بد حجابی تمدن غرب را رواج دهد؛ غربی ها با هدف ارضا جنسی آسان و نیروی کار ارزان تحولات منفی علیه زنان ایجاد کردند.

امام جمعه شهرستان دماوند ادامه داد: مقابله با حجاب به بهانه آزادی از دروغ های رنگین و ننگین شیطان های انسان نماست؛ اجر شیر زنان مدافع حریم زینب(س) کمتر از مدافعان حرم آن حضرت نیست زیرا حجاب لباس رزم بانوان جامعه در برابر هجوم ضد فرهنگی دشمنان است.

فتاح دماوندی با بیان اینکه امروزه در غرب علی رغم موج سنگین اسلام ستیزی در غرب موج انتخاب حجاب هم ایجاد شده است، تصریح کرد: احکام الهی براساس حکمت و مصلحت ما وضع شده و کم و زیاد آن باید رعایت شود، ظاهر کردن موی سر در مقابل نامحرم حرام است چه یک تار مو و چه بیشتر؛ شهدای عزیز دوران دفاع مقدس در وصیتنامه های خود تاکید زیادی بر مسئله حجاب دارند.

وی در خصوص گرانی های اخیر و عدم ثبات بازار، خاطر نشان کرد: گرانی های اخیر فاصله طبقاتی را زیادتر کرده و قدرت خرید اقشار ضعیف و متوسط بسیار ضعیف شده است؛ دولت باید نظارت و کنترل را شدت بخشد و همه جیز به برجام مرتبط نیست.

امام جمعه شهرستان دماوند تاکید کرد: برخی افراد خودباخته و بریده از انقلاب و امام که در شکل گیری دولت سهم داشتند امروز با فرار به جلو و سیاه نمایی اوضاع کشور سهم تقصیر خود را کتمان می کنند؛ مردم از مجلس یازدهم توقع دارند انقلابی و سنجیده عمل کرده تا تحول و اصلاح را مردم به چشم خود ببینند.

فتاح دماوندی در آخر گفت: عملکرد عدالت محورانه و فساد ستیز قوه قضائیه اعتماد و امید مردم را افزایش می دهد؛ همه باید کمک کنند تا دولت جوان حزب اللهی در بهار ۱۴۰۰ روی کار بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *