سرقت ۶ کیلو طلا در اسلامشهر / اقدامات و رصد اطلاعاتی پلیس ادامه دارد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به جزییات سرقت مسلحانه از طلا فروشی در اسلامشهر گفت: ۳ سارق مسلح با هجوم به یک واحد صنفی طلا فروشی حدود ۶ کیلوگرم طلا را به یغما بردند.

سرهنگ مهدی سرپناه در گفتگو با خبرنگار تسنیم در بهارستان ، اظهار داشت: پس از سرقت مسلحانه سارفین ار طلا فروشی ، فرمانده انتظامی غرب استان تهران در محل حادثه حضور میدانی پیدا کرد و جزییات این سرقت را از نزدیک بررسی کرد.

وی افزود: اقدامات پلیسی و تخصصی در راستای دستگیری سارقین از زمان رخداد این سرقت در حال انجام است و پلیس با جدیت به دنبال ردگیری برای دستگیری سارقین است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه کسی در این سرقت ، آسیب ندیده است ، بیان کرد: سارقین در سرقت از طلا فروشی به سه سلاح کلاشینکف مجهز بوده اند و حدود ۶ کیلو طلا را به سرقت برده اند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

بی شک این روز پاسداشت کسانی است که بازوی مسئولین و چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویای مردم هستند

ج آگوست 7 , 2020
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بسم الله الرحمن الرحیم روز خبرنگار بهانه ای است برای پاسداشت سختی های انسان هایی که با خبررسانی خود آگاهی می آفرینند. عزم راسخ، تعهد بی بدیل، همت والای پیام آوران عرصه سترگ رسانه، راویان رویدادها و طلایه داران راستین خبر که همواره مسائل و مشکلات مردم و واقعیت های […]