طنین گل بانگ بلند الله اکبر در قرچک +تصویر

به گزارشپتیگاه خبری ورامین گستر ، طی تجمع مردمی در شب یوم الله ۲۲ بهمن راس ساعت ۲۱ طنین گل بانگ الله اکبر مقابل مسجد جامع شهرستان قرچک به صدا در آمد.

حجت الاسلام اسماعیلی در گفتگویی با خبرنگار تسنیم ضمن گرامی داشت ایام الله دهه مبارکه فجر اظهار داشت : انقلاب اسلامی سر آغاز رشد و نمو کشور اسلامی ایران بود ، بنابراین جشن سالگرد پیروزی این انقلاب شکوهمند علاوه بر تازه شدن نام و یاد خاطره شهداء ، امام راحل (ره) و باعث فخر ایران و ایرانی است.

وی به بیانات حضرت امام خمینی نیز اشاره کرد افزود : اینکه حضرت امام فرموده‌اند “انقلاب ما انفجار نو بود” در واقع انقلاب اسلامی باعث انفجار تاثیر گزاری در تمام زمینه‌ها و عرصه‌های متعددی شد که روشنی بخش نام ایران ، عزتمندتر کردن عزت ملت بزرگ کشومان شده است.

امام جمعه شهرستان قرچک گفت : اقتدار امروز ایران در عرصه جهان و بین الملل و مخصوصا ایستادگی در برابر آمریکا و دیگر کشورها ضد اسلامی باعث توانمند شدن ایران و همچنین اقتدار و اعتبار ملت ایران شده است.

وی در پایان ادامه داد : این عزت و اقتدار که امروز جهان را متحیر خود کرده است ، همه و همه از برکت انقلاب است ، وظیفه ما نیز حفظ ، حراست ، کمک به توسعه و آبادانی بیش از پیش کشور کنیم تا شهدا و امام راحل (ره) از دست ما راضی باشند.

انتهای پیام/

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

یوم الله ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ فتح الفتوح بزرگ مردمی است

س فوریه 9 , 2021
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر  ، امیرعلی ثنایی اظهار داشت : بیست و دو بهمن سرآغاز پیروزی ملت ایران بر مستکبران و غارتگران و جلوه ای از آزادی خواهی ملت عزیز و شریف ایران اسلامی است ،این روز سرآغاز برچیده شدن دستگاه ستمگری طاغوتیان، و سرآغاز برافراشته شدن […]