اصل رضایتمندی شهروندان در اولویت کاری ما است

 

به گزارش پایگاه خبری ورامین گستر علیرضا ساعد در گفتگو با خبرنگاران گفت: در درمانگاه دارالشفاء حضرت مهدی (عج) در بخش های مختلف خدمات درمانی توسط پزشکان و کادر زحمتکش درمان به مراجعین گرامی ارائه می شود و همواره تلاشمان بر آن بوده بتوانیم اصل رضایتمندی شهروندان را در اولویت کار قرار دهیم.

وی افزود: بخش دیالیز، فیزیوتراپی، دندانپزشکی، چشم پزشکی، اورژانس، آزمایشگاه از بخش هایی است که برای ارائه خدمات در خدمت همشهریان عزیز است و در گامی دیگر نسبت به خریداری دستگاه پیشرفته اکوی قلب اقدام شد و سعی می نماییم از بهترین امکانات در درمانگاه بهره ببریم.

مدیرعامل درمانگاه ادامه داد: بعد از سال ۹۷ با تغییرات مدیریت و بنا به تاکید امام جمعه محترم در مرکز پوست فقط در حوزه درمان خدمات ارائه می گردد و بخش لیزر دیگر فعالیت نداشته ایم.

ساعد تصریح کرد: به نگاه مثبت هیئت مدیره و تلاش مدیران درمانگاه سعی خواهد شد در راستای ارتقاء کیفیت خدمات اقداماتی خوبی صورت گیرد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آقایان خوش بین به توافق برجام نافرجام اعتماد به آمریکا نتیجه اش چی شد؟

ج سپتامبر 18 , 2020
به گزارش خبرنگار خبرگزاری ورامین گستر از قرچک خطیب نماز عبادی سیاسی جمعه قرچک ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت : پیامبر اکرم گرامی تر از همه انبیاء و رسولی بوده که تا به حال خداوند فرستاده اند ، پیروزی و قلبه دین این پیامبر را بر خداوند […]