فوت بالای ۷۰ نفر بر اثر کرونا در پیشوا

به گزارش پایگاه خبری ورامین گسترحجت الاسلام باقری در خطبه های نمازجمعه شهرستان پیشوا اظهار داشت:اساسا پیشوا مرکز شهادت است در‌ این شهرستان هویت داریم بعضی ها متاسفانه هویت خود را گم کردند و درک نمی کنند در کجا زندگی می کنند و روشون نمیشه بگویند کجا زندگی می کنند.
وی ادامه داد:برای نسل امروز الگو معرفی نکردیم بهترین الگو شهدا هستند ما هویت واقعی در این شهر داریم.

امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: این گرانی ها ظاهر داستان است ملت شیعه سخت تر از این ها مثل هشت سال جنگ و شبه ابی طالب را دیده مسئولین دولتی که ۷ سال مردم را سر کار گذاشتند پاسخگو باشند این ها ظاهر داستان است این دولت هم می رود دولت بعد هم میاید ملت شیعه باید در اصول خود مقاوم باشد.

باقری گفت: تا انتخابات ۱۴۰۰ هشت ماه مانده و انتخابات آمریکا ۲ ماه خیلی ها در داخل و خارج می خواهند این دو را به هم گره بزنند که همه کار ما به انتخابات آمریکا بستگی دارد

وی ادامه داد؛ ۷ سال در این دولت مشکلات را به آمریکا گره زدید هیچ غلطی نکردید فرقی نمی کند در آمریکا چه کسی بیاید چه ترامپ چه بایدن.

امام جمعه پیشوا گفت: در این ۸ ماه بالغ بر ۲۰ هزار کشته کرونا در کشور و ۷۰،۷۵ کشته در پیشوا داشتیم که خطرناک است همه عزیزان از ماسک استفاده و پروتکل ها را رعایت کنید.

باقری افزود: برچه اساسی فرزندان خود را به مدرسه میفرستیم؟ اگر در هر کلاس ۱۰ نفر باشند هر مدرسه ای ۱۰ کلاس داشته صبح تا ظهر مدیریت ۱۰۰ نفر در این شرایط بسیار سخت است .

وی ادامه داد: ۳۰ درصد دانش آموزان در پیشوا دسترسی به اینترنت و امکانات ندارند.

امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: امسال به احتمال قوی مراسم پیاده روی اربعین نداریم اگر داشتیم در موکب اربعین خدمت می کنیم اگر نبود مبالغ کمک های مردمی را در همین شهرستان برای کمک به دانش آموزان خدمت خواهیم کرد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

دیگر نمی توانم روی پاهایم بایستم

ش سپتامبر 19 , 2020
به گزارش ورامین گستر به نقل از دالما، رونی کلمن ۵۶ ساله بدنساز افسانه ای است که هشت بار متوالی در مسابقات نخبگان بدنسازی مسترالمپیا برنده شده و یکی از بزرگترین سفیران بدن سازی در جهان است. اما امروزه یکی از بزرگترین افراد این ورزش در تاریخ دارای مشکلات عمده سلامتی است که  […]