تقدیر از آزادگان عرصه ی بهداشت و درمان قرچک/تلاش های کادر درمان در تاریخ ماندگار است

به گزارش پایگاه خبری ورامین گستر به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم از قرچک، عرصه ی دفاع و آزادگی چیزی نیست که با پول قابل سنجش باشد بلکه فقط ارج و پاداش معنوی است که میزانش را بیان می کند.

آری کادر درمان نیز فقط با خدا معامله کردند و آنچه در توان دارند به میان آورده و جان خود را چون آزادگان جنگ تحمیلی جهت دفاع از سلامت مردم ایران اسلامی فدا می کنند.

روی این فداکاری ها نمی توان قیمت گذاشت فقط باید گفت : خداقوت و آیه ی: إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا را برایشان نجوا کرد،زیرا با کمک این آزادگان می توانیم در نبرد نابرابر با ویروس منحوس کرونا غلبه نماییم و قطعا پس از سختی آسانی است.

سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی بهانه ی خوبی شد تا امام‌جمعه و رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان قرچک به دیدار کادر درمان و پرستاران بیمارستان شهید ستاری رفته تا از این جهادگران و آزادگان عرصه ی سلامت تجلیل بعمل آورند.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی ضمن تقدیر و تکریم از کادر درمانی بیمارستان شهید ستاری در رابطه اجر تلاش های بی وقفه کادر درمان در این شرایط کرونایی اظهار داشت : مجاهدت امروز کادر درمان کشور دست کمی از مجاهدان دفاع از حریم وطن ندارد ، اجر و ثواب شما قطعا در پیشگاه الهی بسیار بالا است.

وی ادامه داد : یقینا این فعالیت های تلاشگرانه و بی وقفه ی شما فراموش نشدنی است و در تاریخ ثبت خواهد شد ، بودن در این شرایط بسیار سخت است ولی باید توجه داشت که همه تلاشگران نخست در پیشگاه الهی و سپس میان مردم عزتمند خواهند بود

امام جمعه شهرستان قرچک گفت : تکریم نیز کوچک ترین کاری است که میتوان در برابر کار بزرگ کادر درمان محترم انجام داد

اسماعیلی در پایان ضمن گرامی داشت سالروز ورود آزادگان به کشور ، خاطر نشان کرد : کادر درمان همچون مجاهدان دوران دفاع مقدس که از خاک و حریم کشور دفاع میکردند ، شما نیز مدافعان سلامت و جان هم نوعان و هم وطنان خود هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *