قرچک رتبه اول استان تهران در اجرای گلخانه را کسب کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین گستر ، بهمن خطیبی در این باره اظهار داشت : بر اساس ارزیابی ۹ ماهه سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، این شهرستان توانسته با تحقق ۶.۵ هکتار اجرای گلخانه از تعهدات ۷ هکتاری سال جاری، رتبه اول استان تهران را به خود اختصاص دهد.

وی درباره فعالیت های مداوم در این خصوص اشاره کرد و افزود : از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۷ هکتار پروانه تأسیس گلخانه در شهرستان صادر شده که نشان‌دهنده رشد ۲.۵ برابری تعهدات شهرستان است.

فرماندار قرچک گفت : بخشی از اقتصاد خانوارهای شهرستان متکی به امور کشاورزی و دامداری است که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی و تلاش همه‌جانبه و استفاده از شیوه‌های نوین، توسعه این بخش مدنظر باشد تا زمینه رونق تولید و اشتغال بیشتر فراهم شود.

خطیبی تصریح کرد : ظرفیت‌های قرچک در زمینه کشاورزی و دامداری با برنامه‌ریزی و رفع مشکلات پیش‌روی کشاورزان و بهره‌برداران ارتقا خواهد یافت.

وی با تاکید بر فعالیت هرچه بیشتر در زمینه کشاورزی قرچک تصریح کرد : اجرای پروژه‌هایی که منجر به مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی می‌شود باید با جدیت بیشتری دنبال شود.

نماینده عالی دولت در پایان بیان کرد : اجرای کامل و صحیح طرح پلاک‌کوبی دام‌ها ضروری است و اجرای صحیح این کار نقش به‌سزایی در شناسایی و ساماندهی دام، هدفمند کردن توزیع نهاده‌های یارانه‌دار و تامین گوشت قرمز خواهد شد.

انتهای پیام/

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آیت‌الله مصباح‌یزدی درگذشت + زندگینامه

ش ژانویه 2 , 2021
به گزارش پایگاه خبری ورامین گستر ، به نقل از خبرگزاری تسنیم ، دفتر آیت‌الله مصباح یزدی اعلام کرد: لحظاتی پیش روح بلند و ملکوتی فقیه انقلابی فیلسوف مجاهد عمار رهبر حضرت آیت‌الله علامه محمدتقی مصباح یزدی به ملکوت اعلی پیوست. زندگی‌نامه محمد تقى مصباح یزدى در سال ۱۳۱۳ هجرى […]