قرچک| ‍۵ هزاروسیصد نو آموز قرچکی درپایگاههای سنجش موردارزیابی قرار می گیرند

‍ ‍ ۵ هزاروسیصد نو آموز قرچکی درپایگاههای سنجش موردارزیابی قرار می گیرند

بختیاری گفت: در سال تحصیلی پیش رو ۵ هزارو سیصد دانش آموز در سه پایگاه سنجش سلامت مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و پیش‌بینی می‌شود با توجه به وجود ویروس منحوس کرونا تا مهرماه نیز ادامه یابد.
وی افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی اولویت کاری همکارانم در پایگاههای سنجش سلامت است، شهروندی که پروتکل های بهداشتی رعایت نکند از ارائه خدمات به آن شهروند معذور هستیم..
وی بیان داشت: هنگام سنجش نوآموزان با استراس مواجه می شوند مربیان و مسئولین سنجش می بایست وقت زیادی جهت دریافت پاسخ از نوآموزان اختصاص دهند.
وی تصریح کرد: نو آموزان کاها مشکلاتی دارند در پاسخگویی به خانواده‌ها رعایت مسایل عمومی را داشته باشد و آرامش خانواده ها را به هم نزنید که منجر به تنش در فضای پایگاه سنجش شود.
این مسوول تاکید کرد: مسئولین پایگاه های سنجش نهایت تکریم ارباب رجوع را با خانواده ها داشته باشید و با روی باز از خانواده ها استقبال کنند، جهت حضور در پایگاه سنجش زمان خاصی را به خانواده ها اختصاص دهید تا تجمع بی مورد صورت نگیرد.
وی در پایان گفت: محل پایگاه های سنجش سلامت قبل از ورود نو آموزان و خانواده ها ضدعفونی می شود تا مشکلی شهروندان را تهدید نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *