مدل جدیدی از مدیریت دین و سلامت را به تصویر می‌کشیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورانین گستر ، وزیر بهداشت در نشست ستاد ملی پیگیری‌های ویژه محرم: رهبر انقلاب خود به شدت بر رعایت دستورالعمل‌ها مکلف هستند و این برای ما سربازان مدافع سلامت بسیار ناب و شیرین است.

وی گفت : با عزیزان نشستیم و گفتیم چه کنیم تا ذکر مصیبت کربلا بلند باشد و در عین حال کسی در روضه امام حسین(ع) به کرونا مبتلا نشود و  در دنیا مدل جدید از مدیریت دین و سیاست و سلامت را به تصویر بکشیم.

نمکی بیان کرد : ما در شرایط تحریم‌های ظالمانه باید با صد دغدغه یک کشتی برای انتقال داروی بیمار غیرکرونایی پیدا کنیم و در این شرایط نگذاشتیم بیمار ما پشت درب بیمارستان بماند یا برای تهیه دارو سرگردان باشد.

وی گفت : برای ما مهم این است که دیگران نتوانند مغلطه کنند که عاشورا و تاسوعا عامل شیوع کرونا شد.

وزیر بهداشت خاطر نشان کرد :  وقتی رهبری می‌گویند منتظرم ببینم ستاد کرونا چه می‌گوید، حربه‌ها از جهان گرفته‌ می‌شود مگر اینکه کسانی بخواهند جلوتر از رهبری حرکت کنند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

رئیس اداره برق ۶۳۰۰ مورد رفع خاموشی و۵۰۰۰ هزار مورد در خواستی رفع لامپ خاموشی

س آگوست 11 , 2020
رئیس اداره برق در مراسم تجلیل از خبرنگاران اعلام کرد ۶۳۰۰هزارمورد رفع خاموشی و۵۰۰۰ هزار موارد درخواستی لامپ خاموشی در طول یک سال انجام شده که رقم بسیار بالای است مبلغ ۹ میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومان هزینه احداث و جذب اعتبار شده است مجید خانی رئیس اداره برق شهرستان قرچک […]