مردم در مراکز توزیع کالاهای اساسی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند/ عدم همکاری واحدهای صنفی

به گزارش پایگاه خبری ورامین گستر در قرچک، از آنجایی که اداره صنعت و معدن شهرستان قرچک اقدام به توزیع مرغ منجمد دولتی در برخی مراکز شهرستان قرچک کرده است، مردم نیز استقبال بسیار زیادی از این موضوع نشان داده‌اند، در پی این اشتیاق مردمی ازدحام جمعیت در مغازه‌های توزیع کننده این محصول بسیار زیاد شده است.

از طرفی هم شیوع بیماری کرونا و آماری بالای مبتلایان و فوتی‌ها در کل کشور موردی است که صدای برخی از شهروندان را برای سوء نظارت اداره صنعت و معدن شهرستان قرچک در آورده است.

بهنام میرزایی در گفتگویی با پایگاه خبری ورامین گستر  اظهار داشت: توزیع اقلام تنظیم بازار هم دستور وزارتخانه است که ما این کار را انجام دهیم و هم اینکه نیاز یک مردم شهرستان است، در شرایط اقتصادی توزیع این اقلام طبیعتا تا حدی به نفع مردم خواهد بود، بار ها هم شده است که در ایام شیوع ویروس کرونا توزیع محصولات تنظیم بازار را لغو کردیم ولی مردم از طریق رسانه‌ها  نیز خواستار انجام این کار شده‌اند.

وی گفت: نکته قابل توجه اینجاست که اداره صمت محصولات را در شهرستان وارد می‌کند ولی متقاضی جهت توزیع کننده آن بسیار کم است و دلیل آن نیز سود کمی است که از فروش این محصولات به دست پخش کنندگان میرسد و مغازه دارن به همین علت راغب به انجام این کار نیستند.

رئیس صنعت معدن و تجارت گفت: با وجود فروشگاه‌های بسیار زیادی که فعالیت دارند در شهرستان قرچک، تنها ۴ مغازه به جهت توزیع کردن محصولات تنظیم بازار داریم ، بارها شده که روابط عمومی اداره در رسانه‌های شهرستان اعلام کرده، کسانی که خواستار پخش این کالاها هستند به اداره مراجعه کنند و نیز خواهش شده از کسانی که شرایط پخش این محصولات را دارند جهت توزیع به اداره صنعت و معدن شهرستان مراجعه نمایند.

میرزایی بیان کرد : اینکه در حال حاضر ازدحام جمعیت در این شرایط کرونایی وجود دارد، عدم همکاری مغازه داران با اداره صمت است، ما برای اینکه افراد بیایند این محصولات را در شهرستان توزیع کنند از همین تعداد محدود هم خواهش کردیم ولی به دلیل سود کمی که در فروش این محصولات وجود دارند افراد ممانعت می‌کنند.

انتهای پیام/ی

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آزادی بیان به معنای تجاوز به حدّ انسانیت نیست / اسقف آشوری: پیام مسیحیت احترام به دیگران است نه تخریب

ج اکتبر 30 , 2020
به گزارش پایگاه خبری ورامین گستر ؛ نشست خبری مشترک سران اقلیت‌های دینی شامل ارامنه، زرتشتیان، آشوریان و یهودی‌ها در محکومیت توهین رسانه‌های غربی به ساحت پیامبر(ص) و حمایت رئیس جمهور فرانسه از این اقدام ننگبار، عصر امروز به میزبانی کلیسای شرق آشوری تهران برگزار شد. عضو کانال تلگرامی پایگاه خبری […]