مردم و مسئولین‌مراقب اهداف شوم دشمن باشند

مردم و مسئولین‌مراقب اهداف شوم دشمن باشند

حجت‌الاسلام و‌المسلمین حسین قدوسی‌نژاد امام جمعه موقت شهرستان ورامین در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان ورامین اظهار داشت: دروغ گفتن یکی از گناهان بزرگ در درگاه الهی است و انسان دروغگو اعتباری در میان مردم ندارد.

وی ادامه داد: افراد دروغگو فراموش کار می شوند و مدام دروغ خود را تکرار می کنند، ایمانشان ویران و از همه بدتر مسئولین دروغگو هستند که اینها آفت جامعه کنونی ما هستند.

امام جمعه موقت ورامین به روز دحو العرض اشاره کرد و گفت: یکی از بزرگترین و پربارترین روزهای زندگی بشر همین روز است و باید از این روز برای افزودن بر اعمال و سنگین کردن کفه ترازوی خود استفاده کنیم.

خطیب جمعه ورامین ضمن گرامی داشتن روز شورای نگهبان افزود: شورای نگهبان فیلتر اصلی انتخاب اصلح است و اگر این شورا نبود معلوم نبود وضعیت هدایت کشور به چه سمتی می رفت و تقاضای ما از این شورا این است که در انتخابات دقت بیشتری شود چرا که اگر افراد مسئله دار وارد انتخابات شوند مشکلات کشور بیشتر می گردد.

قدوسی نژاد در پایان به مراسم تشییع شهید مدافع حرم«شهید قاسم ابراهیمی» در نماز جمعه امروز نیز اشاره کرد و گفت: نقش شهدا از صدر اسلام تاکنون نگهبانی از حریم اسلام بوده و اگر  این از خودگذشتگی ها نبود،کفار و دشمنان از اسلام چیزی باقی نگذاشته بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *