منطقه پوئینک قرچک با اجرای طرح‌های ستاد بازآفرینی پایدار شهری احیا می‌شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین ُگُستر فرماندار شهرستان قرچک از احیا، بازسازی و نوسازی منطقه پوئینک با اجرای طرح‌های ستاد بازآفرینی پایدار شهری خبر داد و به تمام ادارات دستور داد دراین خصوص با جدیت لازم پیگیری‌ها و وظایف محوله را انجام دهند.

بهمن خطیبی :توانمندسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد از اهداف ستاد بازآفرینی پایدار شهری است و با توجه به اینکه تخصیص کلیه اعتبارات ملی و صندوق توسعه ملی منوط به تصویب برنامه اقدام مشترک شهرستان‌ها در ستاد استانی است، شهرداری و سایر دستگاه‌های عضو ستاد به منظور ارتقای خدمات روبنایی، بهبود و توسعه شبکه تاسیسات و فضاهای شهری و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، با سرعت به دنبال اجرای ماموریت‌های تعیین شده باشند.

لازم بذکر است در این جلسه در خصوص طرح گردشگری محله پوئینک شمالی، راه‌اندازی دفاتر تسهیلگری بافت‌های فرسوده، بازبینی حریم و بستر رودخانه‌ها، واگذاری انشعابات در محلات هدف ستاد بازآفرینی پایدار شهری، احداث کلانتری، مرکز سلامت، اورژانس، فضای سبز و … در محلات هدف بحث و تبادل نظر شد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

بحران سال آخر رئیس جمهور / حکایتی از دوران سال های آخر ریاست جهوری ها

ج جولای 10 , 2020
در کره‌جنوبی یک مثل معروف میان رئیس جمهور ها دست به دست می‌شود با این مضمون که «سال آخر ریاست‌جمهوری هر لحظه یک بحران جدید رخ می‌دهد و هر روز باید در آرزوی پایان دوره بود». در ایران نیز تقریبا به شکلی دیگر هر رئیس‌جمهور سال آخر از چهار سال […]