موافقت وزیر با احداث سینما در قرچک/پروژه از ۲ ماه دیگر آغاز میشود

حسین نوش آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص دیدار با مسئولین وزارت دفاع و وزیر ارشاد در خصوص طرح توسعه کارخانه روغن کشی ورامین و ایجاد صنایع تبدیلی در شهرستان پیشوا و فروشگاه اتکا در قرچک و همچنین احداث پردیس سینمایی در قرچک اظهار داشت: خداوند را شاکر هستم که به واسطه اعتماد مردم توانستم خدمتگزار باشم و موارد و مشکلات ۳ شهرستان را با مسئولین در میان گذارده و برای آنها چاره اندیشی کنیم.

نوش آبادی در خصوص مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و کشاورزی تحت پوشش وزارت دفاع در شهرستان‌های ورامین و پیشوا گفت: موارد در این زمینه با حضور امیر سعید شعبانیان، معاون هماهنگی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مدیرعامل سازمان اتکا و سایر مقامات مسئول در وزارت دفاع مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح توسعه کمی و کیفی کارخانه روغن کشی ورامین و طرح توسعه واحدهای تولیدی و کشاورزی مجموعه دامپروری و کشاورزی جلیل آباد، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است افزود: مقرر شد سازمان اتکا، چگونگی ایجاد صنایع تبدیلی و بسته بندی، در مجاورت واحدهای کشاورزی را در دستور کار خود قرار دهد، تا محصولات دامی و کشاورزی، به صورت فرآوری شده و ارزش افزوده بالاتر، در بازار عرضه شود.

وی عنوان داشت: پایانه صادراتی محصولات کشاورزی، به ویژه گل‌های تزئینی و صیفی جات، توسعه فروشگاه‌های اتکا در شهرستان قرچک و شهر جلیل آباد، از جمله موضوعاتی بود که در جلسه امروز وزارت دفاع مطرح و نسبت به اجرای آنها، تصمیم گیری شد.

نوش آبادی با بیان اینکه نزدیک به یکهزار هکتار از اراضی حاصلخیز شهرستان پیشوا و بخش جلیل آباد، در حوزه فعالیت‌های کشاورزی و دامپروری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قرار دارد بیان داشت: این اراضی بخش مهمی از نیازهای غذایی نیروهای مسلح و فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا را تأمین می‌کند.

نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی همچنین از موافقت وزیر ارشاد با احداث پردیس سینمایی در شهر قرچک نیز خبر داد و اظهار داشت: با توجه به فقدان سالن سینما در شهرستان قرچک، احداث پردیس سینمایی یک ضرورت است و در این زمینه طی نشست صورت گرفته ضمن تأمین اعتبار اولیه، خواستار تسریع در احداث و بهره مندی از پردیس سینمایی قرچک شده‌ایم.

وی گفت: زمین پردیس سینمایی توسط شهرداری قرچک تأمین شده است و سازمان سینمایی متعهد شد تا دو ماه آینده عملیات اجرایی ساخت این پروژه را با هماهنگی شهرداری آغاز کند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

تهران| «سلطان قبر» در شهرری دستگیر و زندانی شد

چ سپتامبر 9 , 2020
گروه استان‌ها_ دادستان شهر ری با اشاره به دستگیری سلطان قبر و اعزام به زندان گفت: از شاکیان مرتبط با پرنده فروش غیرقانونی قبر درخواست می‌شود با مراجعه به دفتر خدمات قضایی محل زندگی خود و اعلام محل وقوع جرم  نسبت به ثبت شکایت اقدام کنند. غلامرضا نوفرستی در گفت‌و‌گو […]