نصب دوربین های پایش در شهرستان پیشوا

شهردار پیشوا از نصب دوربین های پایش شهری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا: غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا ضمن اعلام خبر نصب دوربین های پایش شهری، گفت: با توجه به بررسی و پیش بینی های انجام شده و مصوبات شورای ترافیک ، عملیات نصب دوربین های پایش شهری و ترافیکی در پیشوا آغاز شده است.

حبیبی افزاد: دوازده پایه و بیست و شش دوربین در فاز اول پروژه پایش تصویری شهری درسطح شهر و معابر اصلی نصب خواهد شد و تا کنون این پروژه از پیشرفت پنجاه درصدی برخوردار بوده است.

وی افزود: این طرح بر اساس ارتقا شاخصه های ترافیکی صورت گرفته که با اجرای این طرح علاوه بر کنترل و اعمال قوانین رانندگی، روان سازی ترافیک در سطح را به ارمغان می آورد.

شهردار پیشوا خاطرنشان کرد: تاکنون کنترل ترافیکی شهر بصورت سنتی انجام می شد و در سطح شهر پیشوا به جز نصب علائم رانندگی و وجود ماموران راهور کنترلی بر روی تردد خودروها نبوده و اجرای این پروژه می تواند نقش بسزایی در رفع مشکلات ترافیکی با همکاری شهروندان ایفا کند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

152 مرد مخوف ورامین را به آشوب کشیده بودند + جزییات

چ سپتامبر 9 , 2020
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر سرهنگ جعفر شمس بیرانوند فرمانده انتظامی شهرستان ورامین شامگاه دوشنبه درجمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی از ابتدای شهریورماه در این شهرستان به اجرا در آمد. […]