ورامینی ها به ندای رهبری لبیک گفتند: ساختمان قرارگاه جهادی مصلی ورامین افتتاح شد

ورامینی ها به ندای رهبری لبیک گفتند:
ساختمان قرارگاه جهادی مصلی ورامین افتتاح شد

ساختمان اولین قرارگاه خدمت‎رسانی و فرهنگی جهادی مصلی صاحب الزمان(عج) در شهرستان ورامین افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم‌از ورامین، مراسم افتتاح ساختمان قرارگاه جهادی مصلی صاحب الزمان(عج) شهرستان ورامین ظهر دوشنبه با حضور امام جمعه موقت ، رییس صنعت و معدن ، بانوان اشتغال آفرین ، اعضای دفتر امام جمعه و قرارگاه جهادی جنب مصلی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی در این مراسم طی سخنانی با اشاره به نیازمندی کارهای جهادی اظهار داشت: امروز کشورمان به شدت نیازمند کارهای جهادی ، کارهای دارای انگیزه و کارهای پرفایده است.

وی ادامه داد: کشور با تمام توان دارد به سمت خودکفایی و استقلال در قسمت‌های مختلف از جمله عرصه‌های علمی و فناوری و تولیدی می رود و این راه باید ادامه پیدا کند.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین افرود: با وجود مشکلاتی در شهرستان ، خدمات مخلصانه و خوبی به مردم مؤمن، انقلابی و شریف شهرستان ورامین توسط گروه های جهادی و قرارگاه جهادی مصلی صاحب الزمان(عج) انجام شده که خداوند را شاکر هستیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: بانوان کارآفرین ورامینی در زمینه اشتغال در سطح کشور حرف های زیادی برای گفتن دارند و این امر جای بسی تقدیر و تشکر دارد ، بانوان کارآفرین به عنوان کسانی که به جامعه امید می‌دهند باید به خود ببالند و تلاش خود را دوچندان کنند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

خبرنگار برتر خبرگزاری فارس در استان تهران

س جولای 7 , 2020
جمعه هفته گذشته در سومین نشست سالانه خبرنگاران استان تهران فارس در ساختمان مرکزی این خبرگزاری با اهدای لوح یادبود و اعطای هدایایی توحید عظیمی به عنوان خبرنگار برتر فارس در سال گذشته تقدیر شد. گفتنی است عظیمی مسؤولیت جنوب شرق استان تهران را برعهده دارد.