پویش ملی برای سوق دادن نذورات محرم به سمت نذر سلامت

حجت‌الاسلام علی‌اصغر سهرابی” مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران با اشاره به شرایط ماه محرم امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا اظهارداشت: امسال باتوجه به این شرایط، وضعیت برنامه‌های مختلف محرم دچار تغییراتی می‌شود که یکی از آن‌ها شیوه نذورات مردم است.

وی افزود مردم هرساله در ایام محرم نذورات مختلفی در قالب غذا، شربت و … داشتند که امسال باتوجه به شرایط کرونایی این امکان فراهم نیست لذا پویش ملی راه‌اندازی شده است تا این نذورات را برای کمک به مراسم هیأت‌های مذهبی تجمعی شود.

سهرابی اضافه کرد: این پویش با همکاری بنیاد برکات احسان طراحی شده است و بناست مردم نذورات خود را به نذر سلامتی مردم تغییر دهند و برای این امر باید مبالغ خود را به سامانه #۱۲۸*۴۰۳۰* واریز کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: از محل تجمیع این نذورات بنا داریم اقلام بهداشتی مورد نیاز هیأت‌های مذهبی برای برگزاری مراسم در ماه محرم و صفر را تأمین کنیم.

There are numerous different options available for these newspapers, therefore it is almost always best to make sure you study and find https://www.digitalinformationworld.com out what your options are before picking the best one for your requirements.

newsnegar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

۲۱۰۰ شغل در فاز اول شهرک صعنتی شهرستان قرچک ایجاد شده است

س آگوست 25 , 2020
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، صبح امروز تقی زاده معاون هماهنگی پروژه های عمرانی استانداری تهران با سفر به شهرستان قرچک ۷ پروژه عمرانی این شهرستان را به بهرهبرداری رساند در این سفر معاون استانددر آیین افتتاح ۴۵ واحد تولیدی، صنفی و صنعتی شهرک صنعتی قرچک به […]