همراهی پیش از پیش اولیاء می‌توانند در رسیدن به پله های ترقی و پیشرفت در تعلیم و تعلم باشند.

‍ پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک به مناسب بازگشایی مدارس در ۱۵ شهریور ماه

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک، غلامرضا بختیاری مدیر آموزش وپرورش شهرستان قرچک طی پیامی آغاز سال تحصیلی سال ۱۴۰۰_۱۳۹۹ را به همه همکاران فرهنگی، دانش آموزان و شهروندان شهرستان قرچک تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:
به نام خداوند قادر و توانا
به شکرانه ی پـــاسداشت شکوه عظمت ارزشهای والای حماسه ی ایثــــار وآزادگی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) واصحاب گرامی ایشان در محرم عاشورایی، برآنیم تا با شکوه و عظمت با بازگشایی مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۳۹۹ برای تعلیم و تربیت دانش آموزان و تربیت نسلی خلاق قدم بر داریم.

بی تردید همکاران فرهنگی دلسوز در وضعیت موجود کرونایی کشور طلایه‌داران دانایی و اصلی‌ترین محور تحقق سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش و مدارس می باشند. مشارکت، همکاری و همراهی پیش از پیش اولیاء می‌توانند در رسیدن به پله های ترقی و پیشرفت در تعلیم و تعلم باشند.

امیداورم شما همکاران در سال تحصیلی جدید همچون گذشته با دانش افزایی تخصصی و با روشهای نوین آموزشی با برقراری ارتباط عاطفی با دانش آموزان در ایفای نقش خود به عنوان نقش محوری و کلیدی در تعلیم و تربیت موفق باشید.

خدمت خانواده محترم عرض می کنم اولویت اصلی آموزش و پرورش سلامت دانش آموزان و آینده سازان ایران اسلامی است، قبل از حضور دانش آموزان مدارس ضد عفونی می شود و تمامی تمهیدات لازم در خصوص حضور دانش آموزان در مدرسه برنامه ریزی شده و مشکل خاصی در خصوص نحوه حضور و موارد بهداشتی وجود ندارد.

در پایان از همه بخشهایی که هم جهت و رسالت هم سویی با دستگاه
آموزش و پرورش دارند و ازخانواده ها می خواهم در آخرین مهر قرن با وجود ویروس کرونا برای آغاز سال تحصیلی که با شعار (الفبای آخرین مهر قرن ) آغاز می شود را یاری کنند تا در این مسیر همچون سالهای قبل موفق باشیم .

The documents which

This will not just help you answer the questions

You

Last, make sure you hire a company that provides you with the capability to do your homework before https://www.affordable-papers.net/ you write your essay.

should constantly be working on your own essay, which can allow you to achieve your goal.

you might need, but in addition be able to re write your essay before you send it out to a professor.

contain citations to several sources will be useful to this essay author.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *