پیشکسوتان سپاه رزمایش اهدا خون رابرگزار نمودند

پیشکسوتان سپاه سیدالشهدا(ع) رزمایش اهدا خون برگزار کردند
رئیس بسیج پیشکسوتان کشور گفت: جوانانی که دیروز خون خود را تقدیم امنیت کشور کردند امروز در عرصه اهدای خون هم خونشان را تقدیم هموطنان خود کردند، صحنه ای که تکمیل کننده کمک های مؤمنانه ای است که ملت ما در مشکل بیماری کوید۱۹ به منصه ظهور رساندند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورامین گستر  ؛ سردار تقی رضایار رئیس سازمان بسیج پیشکسوتان کشور ظهر امروز همزمان با برگزاری رزمایش سراسری اهدا خون در کل کشور، ضمن بازدید از پایگاه انتقال خون ستاد سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران، با پیشکسوتان جهاد و شهادت این استان دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار ضمن تبریک روز خانواده و تکریم بازنشستگان و روز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، گفت: با توجه به مجموعه عوارضی که ویروس منحوس کرونا در کشور ما داشته است، در پی آن برادران ما در سازمان انتقال خون، در گروه های مختلف خونی اعلام نیاز کردند، از همین رو سازمان بسیج پیشکسوتان تصمیم بر این گرفت تا در این امر خداپسندانه مشارکت داشته باشد و با یک فراخوانی عمومی از پیشکسوتان سراسر کشور، امروز شاهد برگزاری این امر خداپسندانه باشیم.

این مقام مسئول مطرح کرد: امروز قریب به ۴۰۰ کانون در کل کشور بسیج شدند تا با این فراخوانی ها در این رزمایش بزرگ مؤمنانه مشارکت داشته باشند.

وی ادامه داد: سازمان بسیج پیشکسوتان استان تهران هم به منظور ترغیب و تشویق اقشار مختلف جامعه برای حضور در این امر مقدس، کمک به سازماندهی و حفظ انسجام پیشکسوتان جهاد و شهادت و انجام وظیفه انسانی اسلامی پیشکسوتان برای کمک به سلامت جامعه کرونازده اقدام به برگزاری این رزمایش کرده است.

رزمنده دوران دفاع مقدس افزود: پیشکسوتانی که در سالهای دور و در عنفوان جوانی خون خود را تقدیم امنیت کشور کردند امروز وظیفه خود می دانند تا در این عرصه هم خونشان را تقدیم هموطنان خود کنند، صحنه ای که تکمیل کننده کمک های مؤمنانه ای است که ملت ما در این مشکل ویروسی به منصه ظهور رساندند.

رئیس بسیج پیشکسوتان کشور اظهار داشت: همان زمانی که در سرتاسر دنیا شاهد بودیم به فروشگاه ها حمله کردند در کشور ما کمک های مؤمنانه توزیع می کردند، همزمان با جایی که کادر درمانی اعتصاب کردند، اینجا ماه ها عزیزان ما به طور شبانه روزی در حال تلاش بودند و هستند، وقتی در غرب مردم به معدود خیریه ها هجوم بردند اینجا با هدیه های خود به خانه نیازمندها سرکشی می کردند.

رضایار در پایان تصریح کرد: امروز هم در عرصه پاسخ به درخواست سازمان انتقال خون، همین اتفاق افتاده و ما شاهدیم که پیشکسوتان عزیز مثل دیروز با جان خودشان و اهدا قطرات خونشان به کمک نیازمندان این عرصه بیماری شتافتند و امیدواریم که وظیفه انسانی و ملی و شرعی خودشان را ادا کرده باشند.

انتهای پیام/ن

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

برگزاری مراسمات ماه محرم ‌با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی / تقویت نهاد نماز جمعه طبق سیاست رهبر معظم انقلاب

ش آگوست 15 , 2020
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج علی‌اکبری امروز در گفت‌وگوی تصویری با نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به لزوم برگزاری مراسمات ماه محرم امسال با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی اظهار داشت: امیدواریم با مشارکت ائمه جمعه شاهد تحقق این امر باشیم. رئیس شورای […]