کسانی که هم خیر دنیا وهم خیر آخرت نصیبشان میشود اهل عمل اند

حجت الاسلام  والمسلمین حجت الله اسماعیلی در مراسم کلنگ زنی مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در روستای امین آباد قرچک، اظهار کرد: مدرسه سازی سرمایه گذاری در مسائل فرهنگی و علمی کشور و نسل های آینده کشور محسوب می شود.

وی کار خیرین مدرسه ساز را با اهمیت دانست و تصریح کرد: مدرسه اولین جایی است که تربیت انسان در آن شکل می گیرد.

اسماعیلی گفت: طی یکسال و نیم گذشته با پیگیری مدیریت آموزش و پرورش و همت و مشارکت خیران سه آموزشگاه  احداث شد و بیش از ۱۰ مدرسه تعمیر و تجهیز شده است که جای تقدیر دارد.

امام جمعه قرچک  خاطر نشان کرد: مدرسه سازی، جهادی است که از ثمرات آن همه جامعه برخوردار می شوند و خیران مدرسه ساز به عنوان بازوان توانمند این عرصه، توانسته اند تا بسیاری از مشکلات کمبود فضای آموزشی را برطرف کنند.

وی از خیران بومی، استانی و کشوری برای اعتلای فرهنگ جامعه و پیشرفت آموزش این مناطق دعوت کرد و افزود: مشارکت در ساخت مدرسه از کارهای ماندگاری است که اجر و پاداش آن حتی بعد از مرگ انسان نیز ادامه دارد.

 

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

بزرگ بودن و خیرخواه بودن قلبی پاک و درونی خالی از بدی می خواهد

پ جولای 16 , 2020
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در این مراسم، اظهار کرد: بزرگ بودن و خیرخواه بودن قلبی پاک و درونی خالی از بدی می خواهد، خوشبختی زمانی است که اگر نامی از انسان برده می شود از ما به نیکی و خوبی یاد کنند و اگر بخواهیم خوشبختی را حس کنیم […]