کشف آرد خارج از شبکه در شهرستان قرچک

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین گستر از قرچک بهنام میرزایی در گفتگویی با خبرنگار تسنیم د این بار اظهار داشت : طی بازدید سرزده از واحدهای صنفی نانوایی شهرستان قرچک به همراه مسئول اتحادیه مربوطه ، در چند واحد صنفی تخلفاتی رویت شد .

وی افزود: طی بازدیدهای نوبه ای بازرسین این اداره به همراه اتحادیه نانوایان شهرستان تعداد ۴ واحد متخلف شناسایی و گزارشات با ارزش ۱۷۷۲۴۰۰۰ ریال به اداره تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

رئیس اداره صمت شهرستان قرچک گفت : بازدید ها سرسخت و مداوم توسط مامورین اداره صنعت معدن صورت میگیرد ، تا هیچ گونه تخلفی و کوتاهی بدون رسیدگی نماند

میرزایی این نوید راهم داد و بیان کرد : این بازدید ها ادامه دار و مداوم است ، یقینا با متخلفین و خاطیان برخورد خواهد شد همکاری ها نیز با ادارات ذی ربط در جهت انجام نظارت ها بصورت مطلوب انجام میشود.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

دیدار فرماندار پیشوا با حبیبی شهردار پیشوا

ی سپتامبر 6 , 2020
دیدارفرماندار پیشوا با شهردار حسین عباسی فرماندار با حضور در شهرداری با حبیبی شهردار پیشوا دیدار و گفتگو کرد. حبیبی شهردار پیشوا ضمن ابراز خرسندی از حضورفرماندار در شهرداری، به تشریح بخشی از اقدامات شهرداری در حوزه های عمرانی و خدمات شهر را در راستای جلب رضایتمندی حداکثری شهروندان پرداخت. […]