کشف ۳۰۰ هزار انسولین قلمی در شهرقدس

سردار کیوان ظهیری در گفتگو با خبرنگار ورامین گستر در بهارستان ، اظهار داشت : تمامی انبارهای شهرستان های غرب استان تهران توسط مامورین آگاهی پایش میشود و درصورت مشاهد انبار محتکر شده سریعا اقدامات قانونی بعمل می آید.

وی با اشاره به اینکه فضای جامعه و بیماران دیابتی در اثر کمبود انسولین در کشور و با وجود تحریم های ناعادلانه ملتهب شده است ، بیان کرد: پلیس غرب استان تهران در بازدید از انبارهای شهرقدس ، موفق به کشف ۳۰۰ هزار انسولین از نوع قلمی شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران به اخد دستور قضایی جهت توزیع بخشی از این انسولین ها در داروخانه های استان تهران اشاره کرد و افزود: این انسولین ها از کشور فرانسه خریداری و توسط یک شرکت دارویی در انباری واقع در شهرقدس احتکار شده بود.

ظهیری همچنین تصریح کرد: در رابطه با احتکار انسولین های قلمی ۲ نفر دستگیر شدند که با دستور قضایی نفر اصلی این کالاها تحت پیگیر قانونی است و به زودی دستگیر و تحویل مراجع قضایی خواهد شد.

وی ارزش ریالی انسولین های کشف شده را ۱۴۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: اجازه نخواهیم داد زندگی مردم با مشکلاتی که وجود دارد توسط عده ای سودجو به چالش کشیده شود و پلیس به دنبال رفاه و امنیت مردم است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران سپس به کشف ۲ هزار و ۵۰۰ کیلو روغن جامد در شهرستان شهریار اشاره کرد و بیان داشت: مامورین پلیس آگاهی موفق به کشف ۵۰۰ قوطی حلبی روغن جامد ۵ کیلو گرمی احتکار شده در یکی از انبارهای شهرستان شهریار شدند.

ظهیری بیان کرد: در همین رابطه یک نفر دستگیر شد که تحویل مراجع قضایی داده شده است و تمامی کالاهای احتکار شده در ید دستگاه قضایی می باشد.

وی در پایان با هشدار به محتکران ، خاطرنشان کرد: پلیس آگاهی نامحسوس در شهرستان های غرب استان تهران فعال شده است و هیچ محتکر و متخلفی در امان نخواهد بود و طبق ضوابط قانونی و بدون اغماض با قانون شکنان برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *